^Na góre
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Prawo

GP/BIZNES

Wiadomości

Najnowsze wiadomości - TVN24

Czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata oraz oglądaj wideo w portalu TVN24! U nas zawsze najświeższe informacje, unikalne wideo, relacje na żywo.
 • Komisarz Rady Europy wezwała do zwolnienia aktywistki. Ziobro: niech się pani wstydzi i przeprosi
  Gdyby panią przemocą wyrzucił ktoś z samochodu, pobił, a w samochodzie koła przebił nożem, uzna pani, że aresztowanie sprawcy przez sąd to zamach na wolność? - napisał na Twitterze minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Odpowiedział tak komisarz praw człowieka Rady Europy Dunji Mijatović, która w sobotę wezwała do zwolnienia z aresztu aktywistki LBGT Margot.
 • Prezes sądu o decyzji w sprawie aresztowania Margot: podamy uzasadnienie, jak prokuratura pozwoli
  Iustitia apeluje do prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie o natychmiastowe podanie do publicznej wiadomości powodów zastosowania tymczasowego aresztowania aktywistki LGBT znanej jako Margot - napisali przedstawiciele sędziowskiej organizacji. Jak przekonuje w odpowiedzi prezes sądu Joanna Bitner, "nie jest możliwe udostępnienie treści uzasadnienia" bez zgody organu prowadzącego postępowanie, czyli prokuratury.
 • Polska misja ratunkowa opuszcza Liban. "Zrobiliśmy, co w naszej mocy"
  Nie natrafiliśmy na osoby zmarłe w budynkach, ale niestety też nie udało się odnaleźć nikogo żywego - powiedział we "Wstajesz i weekend" w niedzielę oficer łącznikowy w Libanie starszy kapitan Grzegorz Borowiec, który uczestniczy w akcji ratunkowej po wybuchu w Bejrucie. Poinformował, że w piątek wieczorem "faza ratownicza, w której szukamy ludzi, została zmieniona na fazę humanitarną, w której tak naprawdę ludzi się nie szuka". - Pakujemy obozowisko, nie będziemy tutaj niepotrzebnie siedzieć - powiedział.
 • Zgłosili, że z parkingu skradziono im auta, zagadka się wyjaśniła po przejrzeniu monitoringu
  Policjanci szukali dwóch samochodów, które miały zostać skradzione z parkingu przed jednym z centrów handlowych w Lublinie. Przejrzeli monitoring i szybko je znaleźli. Wtedy też zgłaszający przypomnieli sobie, co się tak naprawdę stało.

Rada mieszkańców

Skład Rady Osiedla STRACONKA na lata 2015-2019
lpImię i Nazwisko Funkcja
1 Józefa WawakPrzewodnicząca Rady
2 Aleksander Maroszek Z-ca Przewodniczącej Rady
3 Sławomir Procner Sekretarz
4 Grzegorz Kurek Skarbnik
5 Urszula Kos Komisja Rewizyjna
6Krzysztof Jan Senecki Komisja Rewizyjna
7 Witold Andrzej Targosz Komisja Rewizyjna
8 Jakub Adamczyk 
9 Artur Jan Owczarek 
10 Krystyna Procner 
11 Jan Roszkowski 
12 Dorota Sieracka  
13Katarzyna Snaczke 
14Łukasz Wala 
15Tadeusz Zdanowicz 
Copyright © 2013. Portal Straconka Rights Reserved.