^Na góre
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Prawo

GP/BIZNES

Wiadomości

Najnowsze wiadomości - TVN24

Czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata oraz oglądaj wideo w portalu TVN24! U nas zawsze najświeższe informacje, unikalne wideo, relacje na żywo.
 • Prezes PiS, premier i wicepremierzy na otwarciu Parku Pamięci Narodowej. W towarzystwie ojca Rydzyka
  W Toruniu otwarto Park Pamięci Narodowej Polaków ratujących Żydów w okresie II wojny światowej. W sobotnich uroczystościach wzięli udział między innymi premier Mateusz Morawiecki i prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. List napisał też prezydent Andrzej Duda, który podziękował w nim ojcu Tadeuszowi Rydzykowi i nazwał go "inicjatorem wyjątkowych przedsięwzięć społeczno-religijnych".
 • Przy ruchliwej ulicy stanęła szara budka. "Będzie mierzyć zanieczyszczenia z transportu"
  Nowa stacja monitoringu jakości powietrza pojawiła się przy Grochowskiej na wysokości Kickiego. Jak wyjaśniają urzędnicy, urządzenie będzie mierzyć stężenie pyłów PM10 i PM2,5 oraz tlenków azotu.
 • Siedmioletni chłopiec po wyciągnięciu z wody nie oddychał. Pomógł mu ratownik medyczny, który odpoczywał na plaży
  Gdy siedmioletni chłopiec, wypoczywający nad jeziorem w Drawsku Pomorskim, został wyciągnięty spod wody, nie oddychał. Na miejscu prywatnie czas spędzał ratownik medyczny, który pomógł przywrócić dziecku czynności życiowe. Chłopiec w ciężkim, ale stabilnym stanie trafił do szpitala.
 • "To wszystko pokazuje, jak mocno przesuwa się linia wolności demokratycznej w Polsce"
  Państwo, które przestaje być państwem demokratycznym, państwo, które przestaje być przyjaznym dla obywateli, musi stać się państwem brutalnym - powiedział w "Ławie polityków" europoseł Koalicji Obywatelskiej Bartosz Arłukowicz, komentując zatrzymania osób protestujących przeciwko aresztowaniu aktywistki LGBT. Zadaniem posła Polskiego Stronnictwa Ludowego Piotra Zgorzelskiego, Prawu i Sprawiedliwości chodzi o to, żeby "na środowisku LGBT uprawiać najzwyczajniej swoją brutalną politykę". Wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń (PiS) podnosił zaś, że "o areszcie decyduje w Polsce sąd", a "policja jest od tego, żeby realizować postawienie sądu".
Copyright © 2013. Portal Straconka Rights Reserved.