^Na góre
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Prawo

GP/BIZNES

Wiadomości

Najnowsze wiadomości - TVN24

Czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata oraz oglądaj wideo w portalu TVN24! U nas zawsze najświeższe informacje, unikalne wideo, relacje na żywo.
 • W tym roku utonęło już ponad 230 osób, tylko w sobotę trzy
  Kolejne tragedie nad wodą. W sobotę utonęły trzy osoby. Od 1 kwietnia tego roku Komenda Główna Policji odnotowała już ponad 230 utonięć. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przypomina o odpowiedzialnym zachowaniu nad wodą.
 • Kilkanaście tysięcy nakazów eksmisji. Na czas pandemii zostały wstrzymane
  Nowy Jork wciąż ma spore problemy z dużym bezrobociem, a do tego tysiące ludzi nie może się wywiązać z płatności. W marcu sądy nowojorskie rozpatrywały 200 tysięcy spraw mieszkaniowych i wydały 14 tysiącom rodzin nakazy eksmisji. Ich wykonanie wstrzymał gubernator stanu Andrew Cuomo.
 • Wypadek polskiego autokaru na Węgrzech. Nie żyje jedna osoba, ponad 30 rannych
  Na autostradzie na Węgrzech doszło do wypadku polskiego autokaru, który wracał z Bułgarii. Jedna osoba zginęła, a 34 zostały ranne - podało w niedzielę Ministerstwo Spraw Zagranicznych.
 • "Łukaszenka pokazuje jasno, że nie zamierza grać fair"
  Nie wierzymy w wolne i uczciwe wybory ma Białorusi. Łukaszenka pokazuje jasno, że nie zamierza grać fair i nie zamierza liczyć naszych głosów - mówił w rozmowie z TVN24 białoruski polityk i były ambasador Białorusi w Stanach Zjednoczonych Walery Cepkało. Dodał, że ma wrażenie, iż "białoruskie społeczeństwo stało się gotowe na zmiany" i "powstało w nim żądanie i pragnienie zmiany obecnej władzy".
Copyright © 2013. Portal Straconka Rights Reserved.